Půjčky pro důchodce

Dostupnost půjčky pro důchodce

Jaké šance mají důchodci na poskytnutí půjčky

půjčky

Obecně se dá říci, že důchodci mají poměrně vysoké šance pro přiznání půjčky jak již v nebankovní, tak dokonce i v bankovní sféře. Protože banky posuzují bonitu, což je jakási schopnost splácet splátky, budou přihlížet k tomu, že každý důchodce má k dispozici alespoň nějaké finanční dávky v podobě důchodu, tímto bonita velmi výrazně roste a proto jsou důchodci vhodnou skupinou i pro banky a nemusí se většinou obávat toho, že by jim úvěr nebyl poskytnut.

V oblasti nebankovního finančnictví se potom na vysokou bonitu nepřikládá až takový vliv, takže i tady by pro důchodce neměl nastat žádný problém při poskytování úvěru.Životní standard

Důchodci jsou dosti početní skupina, jejich obrovskou výhodou je stálý finanční příjem v podobě důchodu. Druhou věcí však je, jak je jejich důchod vysoký a jestli vůbec dokáže pokrýt všechny jejich výdaje, které potřebují k udržení určitého životního standardu. Na tuto otázku by většina z nich odpověděla určitě víceméně v negativním smyslu. Mnoho z nich se dokonce dostává do finančních problémů, které mohou končit až nejrůznějšími dluhy.

Záleží tak pouze na konkrétním seniorovi, dá-li přednost bankovní nebo nebankovní půjčce, každá z nich nabízí jak klady, tak i zápory, o kterých se zmíníme.

Vloženo 19. září 2013

WWW.PUJCKYproDUCHODCE.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajůWeb o půjčkách pro důchodce. Nejsme poskytovatelem půjček.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace