Půjčky pro důchodce

Hlavní parametry půjčky

parametry

Každá půjčka se vyznačuje určitými vlastnostmi, na které je třeba se rozhodně ještě před samotným výběrem té nejvhodnější zaměřit. V prvé řadě existují dvě skupiny úvěrů, první z nich jsou účelové a druhé potom neúčelové. Jak již názvy vypovídají účelová půjčka je zaměřena pro financování určité věci, služby nebo projektu a neúčelová je potom určena pro jakékoliv účely, nikdo po vás tedy nezjišťuje, na co peníze potřebujete. Obě dvě varianty mají potom určitá specifika, na která se zaměříme podrobněji.Splátky

Jedná se o takové vlastnosti, jakými jsou například výše půjčky, která napovídá, kolik si lze půjčit, dále potom délka splátkového kalendáře, který určuje, v jakých termínech a po jakou dobu budete platit dílčí splátky. Samotnou kapitolou jsou potom právě splátky, zde je třeba si všimnout jejich výše. Úrok hraje taktéž velmi výraznou roli.

Poplatky za půjčku

Dalším parametrem pro správný výběr půjčky jsou poplatky. Zde se můžeme setkat s poplatky za vyřízení půjčky, za vedení půjčky, za předčasné splacení.

Předčasné splacení

Vyplatí se také zjistit, zda je možno za určitých okolností splatit splátku předčasně bez jakýchkoliv sankcí.

Splátky je standardně možno uhradit několika způsoby, ze kterých si lze vybrat ten, který je vám nejbližší. Může se jednat buď o převod z účtu, který lze ošetřit trvalým příkazem k úhradě, dále potom vkladem přímo na obchodním místě věřitele vaší půjčky nebo platby prostřednictvím složenek.

Vloženo 10. dubna 2013

WWW.PUJCKYproDUCHODCE.CZ, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajůWeb o půjčkách pro důchodce. Nejsme poskytovatelem půjček.
Upozornění: Tento web může obsahovat neaktuální informace